AcasăUltimele știriFOTO - Primăria Copșa Mică a sărbătorit cel mai vârstnic locuitor al...

FOTO – Primăria Copșa Mică a sărbătorit cel mai vârstnic locuitor al orașului

Date:

Știrile zilei

Vineri, 29 noiembrie 2024, Buzaș Elisabeta, cea mai vârstnică locuitoare a orașului Copșa Mică, a fost vizitată cu ocazia aniversării sale de 98 de ani, care va fi celebrată pe 1 decembrie.

Echipa Primăriei Copșa Mică, condusă de viceprimarul Baciu Ioan și de dl Domșa Iuliu, i-au adus un buchet de flori și un tort, marcând astfel această frumoasă aniversare.

Reprezentanții primăriei și ai Sfatului Bătrânilor i-au transmis doamnei Buzaș cele mai bune gânduri, dorindu-i multă sănătate și cât mai multe momente de bucurie alături de familie.

Subscribe

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Alte știri din Mediaș

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.